Nasze produkty

Systemy ERP

Naszą specjalizacją są zaawansowane systemy ERP. Pracujemy tylko na najlepszych produktach na rynku.

przeczytaj więcej

 

Systemy CRM

Customer Relationship Management – to narzędzie, które automatyzuje i wspomaga procesy, na styku klient - organizacja w zakresie pozyskania oraz utrzymania (obsługi) klienta.

przeczytaj więcej

Systemy CMS

Jeśli tak jak my, uważasz, że wiedza to cenna rzecz, umożliwimy Tobie poznanie najprostszej metody zarządzania Twoją stroną internetową.

przeczytaj więcej

Systemy BI

Dlaczego Business Intelligence?

Prawidłowo wdrożone systemy ERP i CRM, to dopiero połowa sukcesu.  Aby uzyskać menadżerską kontrolę na przedsiębiorstwem, potrzebujemy czegoś więcej.

przeczytaj więcej

Backup Danych

 

Od początku działalności czuwamy nad bezpieczeństwem danych i systemów IT

przeczytaj więcej

 

Dedykowane Systemy B2B

System do obsługi handlu i dystrybucji ImB2B integrujemy z systemami księgowymi i ERP – mamy doświadczenie w integracji z systemami Comarch, Enova, SAP, Trawers, Symfonia. Na życzenie Klienta jesteśmy w stanie wykonać większość indywidualnych integracji. ImB2B jest wykonany w w technologii RWD i dostępny na wszystkich urządzeniach mobilnych.

czytaj więcej

Wsparcie IT dla biznesu

Firma WEDOIT Sp. z o.o. od 2003 roku zajmuje się profesjonalną obsługą informatyczną i outsourcingiem na terenie całego kraju.

Celem naszej działalności jest podniesienie efektywności i jakości funkcjonowania firm i instytucji.

czytaj więcej

Wdrożenia systemów ERP

Współpracujemy z największymi producentami systemów wspomagających zarządzanie. Kompleksowe rozwiązania proponowane przez WEDOIT są najbardziej efektywne dla naszych klientów.

czytaj więcej