Soneta

Soneta

Firma Soneta sp. z o.o., Złoty Partner Microsoft, jest polskim producentem oprogramowania do zarządzania i księgowości – enova. Firmę tworzą specjaliści projektujący oprogramowanie od ponad 20 lat. Dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii, wiedzy eksperckiej oraz kompetentnej obsłudze, firma odniosła sukces rynkowy. Technologia ta została wykorzystana do opracowania skutecznego narzędzia do zarządzania, pomagającego w codziennej pracy przedsiębiorstw, unikalnego w skali kraju. Program enova365 znalazł się w czołówce oprogramowania klasy ERP w Polsce.

 

W gronie ponad 7 000 użytkowników znajdują się m.in. takie firmy i instytucje jak: 4F, Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych TUW, Muzeum Łazienki Królewskie w Warszawie, Gerlach S.A., Grupa Polskie Składy Budowlane, Delikatesy Piotr i Paweł, Polski Bus, Fundacja Anny Dymnej Mimo Wszystko, Ministerstwo Edukacji Narodowej, Krośnieńskie Huty Szkła „KROSNO”. Najwyższej jakości systemu enova dowodzi również fakt, że od 2009 r. korzysta z niego Stowarzyszenie Księgowych w Polsce (26 oddziałów).

Dedykowane Systemy B2B

System do obsługi handlu i dystrybucji ImB2B integrujemy z systemami księgowymi i ERP – mamy doświadczenie w integracji z systemami Comarch, Enova, SAP, Trawers, Symfonia. Na życzenie Klienta jesteśmy w stanie wykonać większość indywidualnych integracji. ImB2B jest wykonany w w technologii RWD i dostępny na wszystkich urządzeniach mobilnych.

czytaj więcej

Wsparcie IT dla biznesu

Firma WEDOIT Sp. z o.o. od 2003 roku zajmuje się profesjonalną obsługą informatyczną i outsourcingiem na terenie całego kraju.

Celem naszej działalności jest podniesienie efektywności i jakości funkcjonowania firm i instytucji.

czytaj więcej

Wdrożenia systemów ERP

Współpracujemy z największymi producentami systemów wspomagających zarządzanie. Kompleksowe rozwiązania proponowane przez WEDOIT są najbardziej efektywne dla naszych klientów.

czytaj więcej