Nowa wersja enova365 o numerze 2406.0.0

Szanowni Państwo,

Zakończono prace nad rozwojową wersją 2406.0.0, którą dzisiaj udostępniono Państwu w Pulpicie Partnera oraz na stronie www.

Wersja wymaga konwersji bazy danych.

Kolejna ważna informacja: wraz z wersją 2406 system przeszedł transformację technologiczną do wersji NET8, w tym wszystkie dodatki (dll) Soneta zostały przekonwertowane do NET8.

Przypominamy, że Państwa rozwiązania (dll) również muszą być kompatybilne z NET8, aby mogły prawidłowo funkcjonować wraz nową wersją 2406.0.0.
Jak przeprowadzić właściwie konwersje dodatków, instrukcje znajdziecie Państwo pod linkiem https://dok.enova365.pl/Developers/39252

Najważniejsze nowości wersji w poszczególnych modułach:

Ogólnosystemowe:

Dyskusje opracowano funkcjonalność tzw. Dyskusji. Wspomaga komunikację w firmie przez system enova365. Daje możliwość prowadzenia komentarzy "na forum" pomiędzy użytkownikami systemu (pojedynczymi, lub grupą użytkowników), którzy posiadają prawa do obiektów związanych z nowym mechanizmem.


W Module CRM:

Członkowie i Szkolenia rozbudowano moduł szkoleń o możliwość tworzenia własnych "Definicji rodzajów szkoleń". Dodatkowo umożliwiono udział i zgłaszanie na szkolenia własnych pracowników.
SMS Dodaliśmy automatyczne przypisywanie kontrahenta do zdarzenia podczas wysyłki SMS z poziomu faktury.


W module Handel:

Ceny i rabaty Na pozycji dokumentu handlowego dodano możliwość wyświetlenia informacji o zastosowanej cenie oraz zastosowanych rabatach.
Drukarki fiskalne dodano możliwość wystawiania e-paragonów na drukarkach fiskalnych POINT firmy Novitus obsługujących bezpośrednią wysyłkę e-paragonów na HUB Paragonowy Ministerstwa Finansów.
Kurierzy dodano obsługę przesyłek kurierskich dla spedytora Orlen Paczka.


W module Kadry Płace:

Import z PUE  został rozbudowany  o:

- W konfiguracji programu w zakładce Kadry i płace/Kalendarze/Import z PUE w sekcji "Ogólne" dodano parametry: Importuj zwolnienie chorobowe do wyjaśnienia na nieobecność, Importuj opiekę ZUS do wyjaśnienia na nieobecność
- import z PUE nieobecności o statusie "Wsteczne - do wyjaśnienia" oraz "Wsteczne – uzasadnione"
- automatyczny import z PUE nieobecności o statusie "Skorygowane" i "Anulowane" dla pracownika, który podczas urlopu wypoczynkowego miał nieobecność związaną z opieką ZUS wykraczającą poza okres urlopu.
- automatyczny import z PUE nieobecności o statusie "Skorygowane" i "Anulowane" dla pracownika w przypadku rezygnacji ze świadczenia rehabilitacyjnego.
 

Nieobecności obsłużono możliwość wnioskowania oraz rozliczenia urlopu doktoranckiego, szkoleniowego, weterana.


W module Produkcja:

Meldunki zaimplementowano funkcjonalność rozliczenia i wycofania rozliczenia meldunku, które agregują funkcje rozliczenia i wycofania rozliczenia dla materiałów, odpadów i wyrobów.
Zlecenia produkcyjne dodano nową zakładkę w zleceniu produkcyjnym "Wykres Gantta", w której pokazane są operacje produkcyjne w sposób graficzny na osi czasu.
Technologia dodano nową zakładkę w technologii "Wykres Gantta", w której prezentowane są graficznie operacje technologiczne.


W module Projekty i Budżetowanie:

Budżetowanie dodano możliwość zatwierdzania opisów analitycznych dla dokumentu preliminarza oraz delegacjach PWS.
Budżetowanie W wersji z budżetowaniem rozszerzonym dodano możliwość centralnego sterowania wersjami planów dla budżetów.
Budżetowanie dodano możliwość definiowana kategorii budżetowych, za pomocą których można korygować naniesione wcześniej zapisy.


W module Księgowość:

Dekrety wprowadzono nową funkcjonalność w masowej predekretacji dokumentów na liście ewidencji dokumentów, w celu poprawienia wydajności działania podczas wykonywania tej czynności.


Więcej szczegółów o nowościach do wersji 2406.0.0 znajdziecie Państwo w ulotce.

Konsulting

System do obsługi handlu i dystrybucji ImB2B integrujemy z systemami księgowymi i ERP – mamy doświadczenie w integracji z systemami Comarch, Enova, SAP, Trawers, Symfonia. Na życzenie Klienta jesteśmy w stanie wykonać większość indywidualnych integracji. ImB2B jest wykonany w w technologii RWD i dostępny na wszystkich urządzeniach mobilnych.

Wsparcie IT dla biznesu

Firma WEDOIT Sp. z o.o. od 2003 roku zajmuje się profesjonalną obsługą informatyczną i outsourcingiem na terenie całego kraju.

Wdrożenia systemów ERP

System do obsługi handlu i dystrybucji ImB2B integrujemy z systemami księgowymi i ERP – mamy doświadczenie w integracji z systemami Comarch, Enova, SAP, Trawers, Symfonia.