Zespół WeDoIT. na kongresie ESG Polska Moc Biznesu 2023

W miniony poniedziałek (04.12.2023r.) na stadionie PGE Narodowy odbył się kongres ESG Polska Moc Biznesu 2023. Impreza została poświęcona koncepcji ESG, jest to akronim od angielskich słów:   

-Environmental (z ang. Środowisko)

-Social (z ang. Społeczeństwo)

-Corporate Governance (z ang. Ład korporacyjny). 

Idea ta zakłada, że przedsiębiorstwo nie powinno troszczyć się tylko i wyłącznie o swój rozwój. Biznes powinien przynosić szeroko pojęte korzyści wszystkim podmiotom związanym z przedsiębiorstwem, społecznościom lokalnym i środowisku. Tylko w ten sposób firma zapewnia sobie i otoczeniu, w którym się znajduje, zrównoważony rozwój i stabilizację.

W wydarzeniu wzięło udział 120 ekspertów reprezentujących Polskie spółki, wśród nich swoje przemówienie wygłosił nasz CEO - Tomasz Piątek. Całe wydarzenie było transmitowane na żywo w trzech oddzielnych studiach. Transmisja odbyła się przez platformę YouTube.com, a całkowity zasięg wydarzenia ze wszyskich kanałów komunikacji organizatorzy określili na 25 mln wyświetleń.

Podczas kongresu można było spotkać nasz uśmiechnięty zespół, usiąść przy naszym stanowisku, które przyciągało zainteresowanie wszystkich uczestników oraz uzyskać darmową konsultację z naszymi ekspertami od systemów ERP. Była to wspaniała okazja do wymiany doświadczeń z firmami wyznającymi podobne wartości i nawiązania nowych kontaktów biznesowych.

 

Polityka prywatności

Polityka prywatności

Konsulting

System do obsługi handlu i dystrybucji ImB2B integrujemy z systemami księgowymi i ERP – mamy doświadczenie w integracji z systemami Comarch, Enova, SAP, Trawers, Symfonia. Na życzenie Klienta jesteśmy w stanie wykonać większość indywidualnych integracji. ImB2B jest wykonany w w technologii RWD i dostępny na wszystkich urządzeniach mobilnych.

Wsparcie IT dla biznesu

Firma WEDOIT Sp. z o.o. od 2003 roku zajmuje się profesjonalną obsługą informatyczną i outsourcingiem na terenie całego kraju.

Wdrożenia systemów ERP

System do obsługi handlu i dystrybucji ImB2B integrujemy z systemami księgowymi i ERP – mamy doświadczenie w integracji z systemami Comarch, Enova, SAP, Trawers, Symfonia.