Soneta

Soneta

Firma Soneta sp. z o.o., Złoty Partner Microsoft, jest polskim producentem oprogramowania do zarządzania i księgowości – enova. Firmę tworzą specjaliści projektujący oprogramowanie od ponad 20 lat. Dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii, wiedzy eksperckiej oraz kompetentnej obsłudze, firma odniosła sukces rynkowy. Technologia ta została wykorzystana do opracowania skutecznego narzędzia do zarządzania, pomagającego w codziennej pracy przedsiębiorstw, unikalnego w skali kraju. Program enova365 znalazł się w czołówce oprogramowania klasy ERP w Polsce.

 

W gronie ponad 7 000 użytkowników znajdują się m.in. takie firmy i instytucje jak: 4F, Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych TUW, Muzeum Łazienki Królewskie w Warszawie, Gerlach S.A., Grupa Polskie Składy Budowlane, Delikatesy Piotr i Paweł, Polski Bus, Fundacja Anny Dymnej Mimo Wszystko, Ministerstwo Edukacji Narodowej, Krośnieńskie Huty Szkła „KROSNO”. Najwyższej jakości systemu enova dowodzi również fakt, że od 2009 r. korzysta z niego Stowarzyszenie Księgowych w Polsce (26 oddziałów).

Konsulting

System do obsługi handlu i dystrybucji ImB2B integrujemy z systemami księgowymi i ERP – mamy doświadczenie w integracji z systemami Comarch, Enova, SAP, Trawers, Symfonia. Na życzenie Klienta jesteśmy w stanie wykonać większość indywidualnych integracji. ImB2B jest wykonany w w technologii RWD i dostępny na wszystkich urządzeniach mobilnych.

Wsparcie IT dla biznesu

Firma WEDOIT Sp. z o.o. od 2003 roku zajmuje się profesjonalną obsługą informatyczną i outsourcingiem na terenie całego kraju.

Wdrożenia systemów ERP

System do obsługi handlu i dystrybucji ImB2B integrujemy z systemami księgowymi i ERP – mamy doświadczenie w integracji z systemami Comarch, Enova, SAP, Trawers, Symfonia.