Usługi konsultingowe

Oferujemy usługi doradcze w zakresie technologicznych i biznesowych aspektów związanych z projektowaniem, wdrażaniem i eksploatacją kompleksowych systemów informatycznych obejmujących sprzęt, oprogramowanie i usługi powdrożeniowe. Nasze kompetencje gwarantują fachową obsługę i wybór optymalnego rozwiązania dla Klienta.

Doradztwo w zakresie technicznym obejmuje z naszej strony:

  • analizę potrzeb klientów w zakresie opracowania koncepcji nowych systemów IT,
  • opracowanie wymagań technicznych dla nowych systemów IT,
  • opracowanie koncepcji i projektu technicznego systemów IT w zakresie infrastruktury sieciowej, sprzętu i oprogramowania standardowego,
  • projekt techniczny oprogramowania - przy opracowaniu projektów wykorzystujemy gotowe technologie oraz projektujemy elementy oprogramowania wymagające indywidualnego podejścia,
  • wsparcie przy eksploatacji infrastruktury sprzętowej i oprogramowania, diagnozowanie problemów technicznych

 

Polityka prywatności

Polityka prywatności

Konsulting

System do obsługi handlu i dystrybucji ImB2B integrujemy z systemami księgowymi i ERP – mamy doświadczenie w integracji z systemami Comarch, Enova, SAP, Trawers, Symfonia. Na życzenie Klienta jesteśmy w stanie wykonać większość indywidualnych integracji. ImB2B jest wykonany w w technologii RWD i dostępny na wszystkich urządzeniach mobilnych.

Wsparcie IT dla biznesu

Firma WEDOIT Sp. z o.o. od 2003 roku zajmuje się profesjonalną obsługą informatyczną i outsourcingiem na terenie całego kraju.

Wdrożenia systemów ERP

System do obsługi handlu i dystrybucji ImB2B integrujemy z systemami księgowymi i ERP – mamy doświadczenie w integracji z systemami Comarch, Enova, SAP, Trawers, Symfonia.